Loturi nationale

  • Imprimare

Seniori

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimat

1

ANDREIANA RAZVAN

23.07.1990

CS DINAMO BUCURESTI

2

GHEORGHE IONUT

29.02.1984

CS FARUL CONSTANTA

3

BIEA FLAVIUS

16.02.1991

LPS BANATUL TM

4

JURATONI BOGDAN-ANDREI

17.06.1990

CS DINAMO BUCURESTI

5

JURATONI CORNEL-CEZAR

09.02.1989

CS DINAMO BUCURESTI

6

HAU GEORGINEL

07.05.1992

CSM DR TURNU SEVERIN

7

NISTOR MIHAI

05.11.1990

CSM BACAU 2010

8

CASLAROV STEFAN

10.09.1993

CSM BACAU 2010

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC LOT OLIMPIC DE SENIORI

Nr. crt

Nume si prenume

Functia

1

VRANCEANU VALENTIN

antrenor principal

2

GHEORGHE NAPOLEON BONAPARTE

antrenor secund

3

ANGHELIU DA

asistent medical-maseur

4

BIDIUGAN RADU

cercetator

5

BANICA IOANA

psiholog

6

TOCITU DOREL

biochimist

Tineret masculin

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI MASCULIN DE TINERET

BOPJ CENTRU BACAU

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimat

1

RIZOIU DANIEL

02.09.1994

CS MUSCEL CAMPULUNG

2

AMIS ENVER

07.04.1994

FARUL CONSTANTA

3

PREDA MARIN

29.12.1994

CS PETROLUL PLOIESTI

4

STOIAN PETRICA

08.08.1995

CS NAVODARI

5

SZABO ROBERT

22.02.1994

CSM ZALAU

6

MIHAI ADRIAN

28.05.1995

CSS RAMNICU-VALCEA

7

STANGA ROBERTO

24.05.1995

CS PETROLUL PLOIESTI

8

PITA MARIN

02.10.1995

CSM BRAILA

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

BOPJ CENTRU BACAU

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

AURAS RELU

antrenor principal

2

CARA NECULAI

antrenor secund

3

DOMINTEANU VIOREL

medic

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI MASCULIN DE TINERET

BOPJ CENTRU BUCURESTI

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimat

1

GHEORGHE NINEL

25.01.1996

CS DINAMO BUCURESTI

2

DINCA VASILE

20.04.1996

CS DINAMO BUCURESTI

3

ARADOAIE ANDREI

05.10.1996

CS DINAMO BUCUREST

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

BOPJ CENTRU BUCURESTI

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

DOROBANTU DUMITRU

antrenor principal

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI FEMININ DE TINERET

BOPJ CENTRU BUCURESTI

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimata

1

PANTIS MELINDA

20.01.1995

CSO VOLUNTARI 2005

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

BOPJ CENTRU BUCURESTI

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

BORNESCU PETRE

antrenor principal

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI MASCULIN DE TINERET

BOPJ CENTRU HUNEDOARA

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimat

1

CHEREJI JAMES DAMIAN

29.04.1994

CSS HUNEDOARA

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

BOPJ CENTRU HUNEDOARA

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

CAPTARI ILIE

antrenor principal

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI FEMININ DE TINERET

BOPJ CENTRU CAMPULUNG

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimata

1

LUCA IOANA

22.06.1997

CS MUSCEL

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

BOPJ CENTRU CAMPULUNG

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

TIMOFTE DIANA

antrenor principal

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI FEMININ DE TINERET

BOPJ CENTRU CLUJ-NAPOCA

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimata

1

MERA IOANA LAVINIA

23.08.1995

CSM CLUJ

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

BOPJ CENTRU-CLUJ NAPOCA

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

BAN SEVER

antrenor principal

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI FEMININ DE TINERET

BOPJ CENTRU SLATINA

Nr. crt.

Nume si prenume

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimata

1

RADU FLORINA MARINELA

09.07.1995

CSM SLATINA

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

BOPJ CENTRU SLATINA

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

GALBENUSE CONSTANTIN

antrenor principal

Juniori

COMPONENTA NOMINALA A LOTULUI DE JUNIORI 

Nr.

crt.

Nume si prenume

Datanasterii

Structura sportiva la care este legitimat

1

DUDULICA ION

07.01.1996

CS NAVODARI

2

SUCIU VASILE

09.02.1996

CSM SIBIU

3

PETRE CRISTIAN

10.02.1996

PETROM PETROLUL

4

FEURDEAN ALEXANDRU

04.01.1996

CS CAMPIA TURZII

5

SAVA VLAD

17.06.1996

CSM BRAILA

6

MUSTAFA ARSEN

02.04.1996

CS FARUL CONSTANTA

7

PUIU COSTINEL

30.08.1996

CS CAMPULUNG MUSCEL

8

NICOLAE LEONARD

24.06.1996

CS CONPET

9

TUDOR GEORGIAN

12.03.1996

U PETROM PETROLUL

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC LOT JUNIORI

Nr.

crt.

Nume si prenume

Functia

1

TITI TUDOR

antrenor principal

2

DIA CONSTANTIN

antrenor secund

3

SAVA RODICA

medic sportiv

Junioare, Tineret si Senioare

COMPONENTA NOMINALA A LOTURILOR FEMININE

JUNIOARE, TINERET SI SENIOARE

Nr. crt.

Nume si prenume

Varsta

Data nasterii

Structura sportiva la care este legitimata

1

DUTA STELUTA

S

18.03.1982

CSA STEAUA BUCURESTI

2

ION LIDIA

S

25.01.1984

CSM CALARASI

3

TURCIN LUMINITA

S

19.10.1984

CSA STEAUA BUCURESTI

4

BOLD GABRIELA

S

26.09.1992

CSA STEAUA BUCURESTI

5

NAVACIOIU IULIA-MARIA

S

02.08.1987

CSA STEAUA

6

NECHITA MARIA CLAUDIA

S

15.08.1993

CSA STEAUA BUCURESTI

7

DRAGHICIU GABRIELA

S

21.02.1993

CSM BUZAU

8

GHERGHEL DIANA

S

19.09.1987

CSM BAIA MARE

9

AMZA DENISA

S

07.10.1990

CSA STEAUA

10

BADEA IONELA NICOLETA

S

20.12.1992

CSM SLATINA

11

PERIJOC LENUTA LACRIMIOARA

S

15.05.1994

CSM SUCEAVA

12

MERA IOANA LAVINIA

T

23.08.1995

CSM CLUJ

13

PANTIS MELINDA

T

20.01.1995

CS VOLUNTARI

14

RADU FLORENTINA

T

09.07.1995

CSM SLATINA

15

LUCA IONELA

J

15.05.1997

CS MUSCEL

16

BOLBOCEANU GABRIELA

J

20.12.1996

CSM BUZAU

COMPONENTA NOMINALA A COLECTIVULUI TEHNIC

LOTURI FEMININE JUNIOARE, TINERET SI SENIOARE

Nr. crt.

Nume si prenume

Functia

1

LACATUS ADRIAN

antrenor principal

2

LACATUS MIHAELA

antrenor secund

3

GALBENUSE C-TIN

antrenor secund

4

VOICILAS C-TIN

antrenor secund

5

FERARU DUMITRU

antrenor secund

6

BOJIN CARMEN

medic

7

TUDOR DANIELA

maseur

^ SUS ^